Новини

Літо зі знижками від Mazda!

ТОВ «Легіон Авто», офіційний дилер Mazda, оголошує про розпродаж складу авто 2012! Знижки до 40 000 грн. на весь модельний ряд Mazda!

Яскрава Mazda2 від 158 900 грн.!
Стильна, жвава, компактна - Mazda2 фонтанує позитивними емоціями, додаючи яскравих фарб урбаністичним пейзажам. Економічна та екологічна, вона якнайкраще підкреслює індивідуальність свого власника.

Стильна і спортивна Mazda3 від 171 000 грн.!
Динамічна Mazda3 втілює японську спрагу драйву в кожній лінії корпусу. Її зухвала зовнішність поєднується з витонченим інтер'єром, створюючи неповторний стиль Mazda. Неймовірно чуйна і жвава, вона немов вгадує наміри водія, дозволяючи з головою зануритись в емоції руху.

Mazda6 2012 року виробництва від 234 900 грн.!
Технології та якість Mazda6 були старанно перевірені українськими дорогами. Її агресивний дизайн відображає динаміку руху, безпека відповідає найвищим стандартам, а обволікаючий комфорт салону створює неповторний затишок.

Елегантна міць Mazda CX-9 від 389 900 грн.!
Цей величний кросовер вселяє повагу. Атлетичні форми його корпусу говорять про потужність, що ховається під капотом. Розкішний салон Mazda CX-9 вражає продуманістю деталей. Але варто натиснути на педаль газу, і Ви зрозумієте, що некваплива елегантність цього кросоверу не цурається духу спорткарів.

А також останні оновлення модельного ряду Mazda:

Акція діє з 8 квітня по 31 серпня 2013 року.

Детальну інформацію Ви можете знайти в нашому салоні.

Поспішайте! Кількість автомобілів обмежена!