Новини

Mazda CX-5 – оптимальне рішення

Неймовірне можливо! Це з успіхом довели інженери Mazda, створивши Mazda CX-5. Ні яких компромісів: тільки максимум можливостей у кожній оптимально підібраній деталі. Саме так народжується налагоджений механізм, здатний розірвати будь-який шаблон і поєднати неймовірне в одному автомобілі. Mazda CX-5  - оптимальне рішення!

ДП «АВТО Інтернешнл», офіційний імпортер таі дистриб'ютор Mazda в Україні, пропонує  Mazda CX-5 2012 року випуску за оптимальною ціною - від 229 000 грн.!

Цей компактний кросовер вже зібрав вражаючий список заслужених винагород за досить малий відрізок часу. Завдяки захоплюючому дизайну «KODO - душа руху» і інноваційним технологіям SKYACTIV Mazda CX-5 з легкістю виходить за рамки буденного. Переваги цього автомобіля включають одну з найкращих показників  економії палива в сегменті (7,9 л/100 км міський цикл у двохлітрового бензинового двигуна) і найменші викиди СО2 в атмосферу (119 г / км). Окрім того, Mazda CX-5 - один з найбезпечніших автомобілів на дорогах. У суворому тесті безпеки Euro NCAP компактний кросовер отримав максимальну оцінку - п'ять зірок.

Пропозиція діє з 14 лютого 2013 року, для автомобілів Mazda CX-5 2012 року виробництва, та до наявності автомобілів на складах дилерської мережі Mazda.

Додаткову інформацію ви зможете знайти в нашому салоні.

Чекати не треба - автомобілі в наявності!