Новини

MAZDA CX-5 став автомобілем року в Японії

Mazda CX-5, кросовер нового покоління від Mazda Motor Corporation, став переможцем конкурсу «Автомобіль Року 2012-2013 в Японії», значно випередивши по кількості балів таких претендентів як TOYOTA GT86 та BMW 3-серії.

Mazda CX-5 – перша модель, в якій був реалізован весь спектр технологій SKYACTIV. Це інноваційні двигуни, трансмісія, кузов та шассі. Їх гармонійне поєднання дозволило досягнути вражаючої економії палива, екологічних показників та неперевершеної безпеки без збитку для динаміки руху. Результат - максимум задоволення від керування, дуже характерного для всіх автомобілів Mazda. Крім того, в новому кросовері був вперше втілений дизайн «KODO – душа руху».

З момента початку продаж CX-5, в лютому 2012 року, Mazda отримала 37 тисяч замовлень в Японії, більш ніж 33 тисячі у Європі и більше 128 тисяч по всьому світу, і ці цифри продовжують рости.

Віконуючий директор Mazda Motor Corporation Кіоши Фудзівара прокоментував: «Ми раді, що СX-5 отримала таку бажану нагороду, і цінуємо теплу підтримку наших фанатів. Нас надихнула така висока честь, ми будемо продовжувати створювати автомобілі, які може втілити в життя тільки Mazda…».